Úvodní stránka
TolkienCon 2023 >>
Články, zprávy (566)
Nejnovější fotografie
Vaše recenze (481)
Základní informace
Obsazení - herci
Archiv fotografií
Ukázky a další videa
Místa ve filmu
Hudba
Poradna (50)
Výuka elfštiny
Něco ke stažení
Temné zvěsti
Diskusní fórum
Názory, úvahy
Komentáře k filmu
Adresář LOTRů (620)
Bannery webu
WebRing
Odkazy

Kdo jsem já ...
Fantasy novinky
Bazar knih Tip!
Autoři a díla
Povídky,recenze
Fantasy galerie
Fantasy odkazník
On-line chat
Testy a ankety
Filmy a seriály
Hudba
Počítačové hry
Download

Do oblíbených
WAP verze (info)
Výchozí stránka

Kontaktní mail:
Cerovsky@jcsoft.cz

Zde může být
VAŠE reklama !


Filmy online
CSFD.SK
Trailerzone
Morrowind
Kinofil
ScifiWorld
Srdce Erinelu
warcraft.bonusweb.cz
Další weby...

Stránky si právě
prohlíží 923 lidí

Celkem návštěvníků
10577626

English version here


[ <<< Další článek ] [ Všechny články ] [ Předchozí článek >>> ]

Belcarnen
17.5. 2005
Koncert hudby nejen z Pána prstenů; 1.6.2005 doplněnou o malou `recenzi` na koncertVerze pro tisk

Koncert filmové hudby - malá "recenze"

Tak máme po koncertě a možnosti slyšet několik skladeb z Pána prstenů a především Star Wars na živém koncertu. Musím říct, že šlo o velice příjemný zážitek. Sál Martinů o kapacitě 200 sedících lidí doslova praskal ve švech a už prakticky nebylo ani kde stát. Doufám, že příště se podaří sehnat ještě větší prostory. Na Rudolfinum to zatím není, ale nějakých 400 míst by bylo rozumné minimum... pro začátek. Orchestr pod vedením Jiřího Korynty předvedl obdivuhodný výkon. Na těleso, které spolu hraje zhruba půl roku, je to skoro neuvěřitelné. A touha mistra dirigenty pošoupnout všechny někam dál je očividná.

Jako fanoušek Pána prstenů jsem si úvod koncertu, který byl právě ve znamení hudby z této trilogie, rozhodně užil. Oproti Star Wars v druhé polovině je technické provedení Shoreových skladeb o řád horší a je jasně vidět, že není tolik secvičeno jako díla od Williamse. Aranžmá částí ze Dvou věží mi přijde dost mimo, v tichých a takových "jemných" pasážích orchestr dost ujížděl, bubínek v pozadí byl zbytečně hlasitý... ale čert to vem :-) Pokud mohu radu... tu slečnu na prvních houslích si dobře hlídejte, je fantastická! Obecně smyčce jsou velmi dobré. Kontrabasy skvělé. Při úvodních vteřinách koncertu mi naskočila husí kůže a "byl jsem doma", moc pěkné. Vůbec celé Společenstvo je asi nejlépe sehrané z celé části. Doufám, že se orchestr bude nácviku Pána prstenů v budoucnu dále věnovat a poslechnu si je ještě jednou.

Před sérií hudby od Johna Williamse následovala hudební vložka hosta Bohuše Matuše. Orchestr na pozadí hral moc pěkně, Bohuš Matuš "odzpíval" dvě záležitost a v podstatě působil jako taková výplň ve stylu "předtím to bylo fajn a cokoliv po tomhle bude rozhodně skvělé" :-) Takže jeho účast prostě moc nechápu a byla dle mého názoru zbytečná. Klidně bych si místo toho dal dvě nějaké kratší klasické skladby, třeba ani ne filmové.

No a to už se dostáváme k hudbě Williamsově. Jestli si člověk v prvních částech mohl říkat "jsou to z velké části ještě skoro děti" a "hrají spolu jen pár měsíců", tak v druhé části to neplatilo. Orchestr zde předvědl skutečně špičkový profesionální výkon. Očekával jsem, že Williamsova část (hrána a cvičena určitě déle, dirigent fanoušek...) bude výrazně lepší, ale ten kvalitativní skok byl obrovský. Highlights z Jurassic Parku jsou pro mne, pokud pominu Imperial March, o kterém bude řeč pozdějí, bezesporu vrcholem večera. Až bude orchestr hrát příště, tohle bych rozhodně nevynechával! Po ještěrkách následovala krátká varianta znělky Star Wars a několik útržků z Epizody I. Poměrně hodně fajn. A pak už hlavní titulky znovu, ale tentokrát v plné síle a kompletní. A nezastavitelný potlesk sálu na jejich konci, ač se jej dirigent snažil hrozně roztomile uklidnit a dohrát více skladeb v celku :-) Nepodařilo se. Leia's Theme je moc pěkné a sál se dostával do stále větší euforie. Kterou, dle očekávání, finálně rozdmýchal imperiální pochod. Orchestr se do toho opřel a v ten moment určitě nebyl v sále nikdo, kdo by o jejich schopnostech pochyboval. Jestli bude Williams něčím nesmrtelný, tak tímhle pochodem. A pokud si budete broukat něco po cestě z koncertu domů, tak.. ale to bych se opakoval. Nádhera! Po pochodu následovalo Yodovo téma a závěrečné fanfáry trůního sálu z Epizody IV. Obrovský potlesk a přídavek ve formě hudby, kterou jsem nedokázal přesně zařadit, ale každopádně byla skvělá (podle všeho šlo o Badeltovu hudbu k Pirátům z Karibiku). Další obrovský potlesk. A na úplný závěr znovu imperiální pochod, tentokrát s přídavkem na jedné straně očividné únavy orchestru, ale na druhé adrenalinu v jejich krvi. Bylo to hodně "živé", procítěné a jsem si skoro jist, že v tenhle moment hrál orchestr pro svého "Lorda Vadera" s taktovkou :-)

Děkuji za moc příjemný hudební zážitek. May the force be with you... May it be a light for you in dark places, when all other lights go out ;-)Koncert hudby nejen z Pána prstenů
Asi každý fanoušek filmové trilogie po shlédnutí bonusů k rozšířené verzi filmu zalitoval, že Česká republika není mezi místky, kde bude koncertovat Howard Shore se svojí Lord of The Rings Symphony. Malou náplastí na tuto nespravedlnost se může stát Pražský filmový orchestr pod taktovkou dirigenta Jiřího Korynty. Jedná se sice o jeden z prvních koncertů, ale podle všeho se tomuhle tělesu začíná dařit. Na stránkách http://www.pfo.kvalitne.cz najdete krom fotografií i hudební ukázky. V případě Pána prstenů jde spíše o zkoušky, ale najdete tam i záznam z živého koncertu jiných skladeb. A musím říct, že to zní zatraceně dobře!

Dirigent Jiří Korynta sám hraje na několik hudebních nástrojů. Již od tří let hrál na housle. Učil se též hře na flétnu, trubku, violu a další nástroje. Po ukončení 9. třídy byl dokonce zapsán do Guinessovy knihy rekordů jako hráč na nejvíce hudebních nástrojů (33). Studoval mimo jiné jak na Ježkově, tak i na Státní konzervatoři. Spolupracoval s řadou významných orchestrů jak u nás, tak i v zahraničí. Za zmínku stojí například Česká filharmonie, Plzeňská filharmonie, Virtuosi di Praga, Český symfonický orchestr, Pražský studentský orchestr, ale třeba i legendární Londýnský symfonický orchestr. Kromě toho hrál na celoevropském festivalu Young Euro Classic. V roce 1999 byl jedním ze zakládajících členů Magnum jazz bigbandu. Na webu filmového orchestru píše: "Williams mi přímo učaroval, a tak bylo naprosto jasné, jaké budou mé životní cíle. V roce 2003/2004 jsem začal mezi svými přáteli a kolegy rozšiřovat myšlenku filmového orchestru. K mému překvapení jsem se setkal s velkým zájmem. Tento rok byl pro mě velice těžký, protože to byl pro mě maturitní rok. Já jsem si však našel čas (pomalu, ale jistě) dávat orchestr dohromady. První problém byly noty. Velice dlouho jsem sháněl společnost, která by mi tyto noty dokázala sehnat. Dlouho byla tato snaha velice marná, až jsem objevil stránky amerického prodejce not. Skvěle! Chtěl jsem však zkusit, jestli se nedají objednat přes českou firmu. Nakonec jsem objevil na hudebním veletrhu společnost, která tuto možnost měla. Po dlouhém projednávání a nekonečném čekání noty z Ameriky přišly. První objednanou partituru jsem zakoupil 25.9.2004. Když jsem měl noty, začal jsem vyvěšovat po hudebních školách inzerát o příjmu členů do orchestru. Telefon v jednom kuse zvonil a lidí bylo víc a víc. Hlásili se hráči ze ZUŠ, z konzervatoří, akademií a mnoho dalších. Nyní byl orchestr, noty, ale nebyl oficiálně dojednán sál. Po dlouhém dojednávání se mi povedlo zajistit sál na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Též se povedlo domluvit první zkoušku, která se uskutečnila 2. 11. 2004. První skladby, které jsme začali zkoušet byly od Johna Williamse: Soundtrack Highlights (Harry Potter, A. I., Patriot), Harry Potter I. Po velice špatných zkušenostech ze společností Wingra® jsem se obrátil přímo na nejlepší obchodníky - na Američany. Ti dodali noty ve správném termínu, levněji,... Později jsem nakoupil další a další noty. A konečně se povedlo zajistit první koncert, který se konal 8.3.2005. Tento koncert byl velice úspěšný. Sál Nuselské radnice praskal přímo ve švech. Lidé seděli všude, kde se dalo. Druhý den po koncertě začali chodit děkovné e-maily a lidé říkali, jak se jim koncert líbil. Jediné, co jsem jim nelíbilo, byl malý sál. Pan ředitel Vraný, z konzervatoře J. Ježka, okamžitě domluvil termín dalšího koncertu pořádaného KJJ. Tentokrát do Sálu Martinů na pražské akademii."

PFO: Episode II - The First Guest
Pražský filmový orchestr - Jiří Korynta, dirigent; Bohuš Matuš, host
31. května 2005 od 19:30 hodin, vstupné je dobrovolné
Sál Martinů, HAMU, Malostranské náměstí 13, Praha 1 (mapa)

PROGRAM: (Změna programu vyhrazena)

 • Howard Shore: Suite from the Lord of the Rings trilogy
  The Fellowship of The Ring: "The Fellowship Theme", "The Prophecy", "Concerning Hobbits", "Three Is Company", "In Dreams", "Shortcut to Mushrooms", "A Knife in Dark", "Argonath", "The Breaking of the Fellowhip", "In Dreams"
  The Two Towers: "Forth Eolingas", "Evenstar", "Rohan", "The March of the Ents", "Isengard Unleashed", "Breath of Life", "Gollum's Song"
  The Return of The King: "The Steward of Gondor", "Minas Tirith", "The End of All Things", "The Return of The King", "The Grey Havens"
 • Albinoni/Linhart: Adagio
 • arr. Linhart: Show

  PŘESTÁVKA
 • John Williams: Highlights from Jurassic Park
 • John Williams: Suite from the Star Wars saga

  Star Wars Episode I: "Main Title", "Anakin's Theme", "Jar Jar's Introduction", "Augie's Great Municipal Band", "Duel of the Fates", "End Credits"
  Star Wars & The Empire Strikes Back: "Main Title", "Princess Leia's Theme", "The Imperial March", "Yoda's Theme", "The Throne Room"

(část informací převzata ze sekce John Williams webu http://www.cswu.cz/)

Přečteno celkem 122117x, verze pro tisk

Další článek - Pozvánka na TaurCon 2005 - 2. - 4. září tradičně v COP Nymburk

Předchozí článek - Oslava Zničení Prstenu 2005

[ Všechny články ]  [ Nejoblíbenější články ]  [ Komentovat tento článek ]
sountee, poidáno 9.12.2022 17:14:11
Hormone receptor status <a href=http://lasix.one>lasix online canada</a>
UkuBJGV, poidáno 9.12.2022 12:16:47
Get FREE casino cash today. No deposit needed.
<a href="https://casinokingjohnnie.com/login">casinonic login</a>

JwxDLMY, poidáno 9.12.2022 9:57:44
<a href="https://celexabuynow24.top">citalopram side effects</a>
ZbsOKJN, poidáno 8.12.2022 13:34:04
Medicine information. What side effects?
<a href="https://cipro4us.top">;cipro</a>
All about pills. Read now.

ratadorix, poidáno 7.12.2022 21:54:20
Rivaroxaban versus warfarin in nonvalvular atrial fibrillation <a href=https://stromectol.pics&gt;ivermectin over the counter</a> Increased level of extracellular ATP at tumor sites in vivo imaging with plasma membrane luciferase
UqfLPHI, poidáno 7.12.2022 16:46:44
Medicines information. Cautions.
<a href="https://viagrasoft4us.top">viagra soft tablets</a>
Everything news about pills. Read now.

ZzwGISE, poidáno 7.12.2022 16:14:42
New players will get a 100% bonus up to ÂŁ25 when they deposit at King Casino. The bonus applies to all new players who sign up through the link provided on the home page of King.com
<a href="https://casinokingjohnnie.com/bonuses">king johnnie casino no deposit bonus codes 2022</a>

OntFTAJ, poidáno 7.12.2022 5:06:05
king johnnie's casino bonus codes at OnlineCasino24 allow you to enjoy a huge welcome bonus up front.
<a href="https://casinokingjohnnie.com/bonuses">casino king bonus</a>

TcnFGUG, poidáno 6.12.2022 21:07:16
Drugs information. Cautions.
<a href="https://pregabalin24.top">pregabalin</a>
Everything what you want to know about medicine. Get information here.

VxdBVJV, poidáno 6.12.2022 18:25:50
king johnnie casino bonus codes are available for new players. King Johnnie Casino offers the best bonuses, exclusive promotions, and latest free spins for loyalty members as well as instant win jackpots for every player when you play with real money. Join King Johnnie now !
<a href="https://casinokingjohnnie.com/bonuses">casino bonus king</a>

CrhDAZY, poidáno 6.12.2022 7:23:04
Get in on the excitement of King Johnnie Kash VIP Casino! Play with big rewards and take your chances with the house. Play with an actual casino cashier, no downloads required!
<a href="https://casinokingjohnnie.com/">johnnie cash casino</a>

QuaVSXH, poidáno 6.12.2022 0:58:59
<a href="https://mircare.eu">first anal fuck</a>
HshHNTQ, poidáno 5.12.2022 15:05:33
<a href="https://levaquinmedicalx7.pw">levaquin</a>
LcuRXYM, poidáno 5.12.2022 8:54:59
Introducing Johnny Cash Online Casino, the world’s fastest growing online casino!
<a href="https://casinokingjohnnie.com/login">joka casino login</a>

ZjuLPRW, poidáno 4.12.2022 22:10:37
Johnny Kash Kings VIP Login is the right place to enjoy unlimited access to all his latest music, locked tracks, new releases and much more. You will find your way around the website in no time, and what's more, we make sure that there are loads of exclusive content available for you to enjoy.
<a href="https://casinokingjohnnie.com/login">kash kings login</a>

OmcYJHO, poidáno 4.12.2022 13:31:20
Medicine information for patients. Brand names.
<a href="https://strattera4us.top">strattera</a>
Some information about medicine. Read here.

KgoUQXV, poidáno 4.12.2022 10:49:46
King John Casino has a lot to offer, including a great welcome bonus and a wide variety of games. It’s also free to download at King John Casino. At King John Casino you can play many different kinds of casino games like Roulette, Blackjack and Baccarat online or live dealer (live casino) tables. The headlining feature of the site are its progressive jackpots based on jackpots contributed by players. Other notable features include mobile gaming, live chat support, mobile deposits and withdrawals
<a href="https://casinokingjohnnie.com/bonuses">no deposit bonus king johnnie</a>

QwhFKJY, poidáno 3.12.2022 23:52:25
king johnnie casino is a leading online casino that offers one of the biggest bonuses to new players ever seen in the UK. If you are looking for a reliable and trusted UK casino, you can look no further than king johnnie’s 100% safe gaming software.
<a href="https://casinokingjohnnie.com/bonuses">200 free spins no deposit</a>

TniETJT, poidáno 3.12.2022 20:54:07
<a href="https://lisinopril2023.top/">lisinopril 20 mg</a>
GrzGESS, poidáno 3.12.2022 12:06:49
Sign up to our website and get a welcome bonus. We have a huge selection of games to choose from, with more being added all the time!
<a href="https://casinokingjohnnie.com/login">king com login</a>

MeoNVBD, poidáno 3.12.2022 8:01:34
Drug prescribing information. Brand names.
<a href="https://strattera4us.top">strattera buy</a>
All news about drug. Read now.

QyqMSQI, poidáno 3.12.2022 1:22:51
Enjoy a 100% welcome bonus up to $1000 with King Johnnie Kash VIP Casino. Make the most of your deposit and treat yourself to luxurious VIP benefits in this online casino!
<a href="https://casinokingjohnnie.com/">king johnnie casino aussie</a>

BefHETT, poidáno 2.12.2022 23:56:42
<a href="https://lisinopril2023.top/">lisinopril 20 mg</a>
OzaQXJX, poidáno 2.12.2022 8:56:27
Ĺńëč âű äŕâíî ěĺ÷ňŕëč đŕçíîîáđŕçčňü ńâîţ ëč÷íóţ ćčçíü, đĺęîěĺíäóĺě çŕäóěŕňüń˙ î ńúĺěĺ číäčâčäóŕëęč. Íŕ äŕííîě đĺńóđńĺ <a href="https://best4iphone.ru"&gt;https://best4iphone.ru</a> ńâîč ŕíęĺňű âűńňŕâčëč ňîďîâűĺ řëţőč â ăîđîäĺ. Ęŕćäŕ˙ čç ďđĺäńňŕâëĺííűő äĺâóřĺę čěĺĺň íĺâĺđî˙ňíűĺ âíĺříčĺ íŕâűęč, ŕ ňŕęćĺ âíóřčňĺëüíűĺ óěĺíč˙ â îáëŕńňč ńĺęńŕ. Óáĺäčňĺńü â ýňîě ëč÷íî, ďđčăëŕńčâ îäíó čç íčő íŕ ńîâěĺńňíűé číňčě!
LmsVODN, poidáno 2.12.2022 0:48:14
Meds information for patients. What side effects can this medication cause?
<a href="https://femaleviagra4us.top">femaleviagra medication</a>
All news about meds. Read information here.

SfgDNKX, poidáno 30.11.2022 18:18:05
Medicine information. Brand names.
<a href="https://proscar4us.top"&gt;proscar pills</a>
All information about medicament. Get now.

RjaQHQP, poidáno 30.11.2022 5:16:13
Promotions and Bonus on Casino Details We have casino promotions and bonuses for you. Check out our daily leaderboards to see how you compare against other players, enjoy the best slots, blackjack and scratch ticket offers, support your favorite site with a donation or sign up for the mobile casino today!


https://bestbitcoincasino.review/games/video-poker

RxfQHIY, poidáno 29.11.2022 21:01:57
<a href="http://globalcitizenshipsolution.com">hentai sex slave</a>
KqnDEMT, poidáno 29.11.2022 19:31:23

<a href="https://lisinopril2023.top/">lisinopril 20 mg</a>

RfrMQGC, poidáno 28.11.2022 18:59:25
Âĺ÷ĺđ ń číäčâčäóŕëęîé – ýňî ěĺđîďđč˙ňčĺ, ęîňîđîĺ ńěîćĺň ęŕđäčíŕëüíî óęđŕńčňü âŕř äîńóă. Íŕ ňĺđđčňîđčč ńŕéňŕ <a href="https://absolute-limo.ru">https://absolute-limo.ru&lt;/a> îďóáëčęîâŕíű ěíîăî÷čńëĺííűĺ ńňđŕíčöű äĺâóřĺę, čěĺţůčő îďđĺäĺëĺííűĺ íŕâűęč â ńôĺđĺ óäîâëĺňâîđĺíč˙ ěóć÷čí. Ŕ ňîďîâŕ˙ ńčńňĺěŕ ďîčńęŕ, ęîňîđŕ˙ âíĺäđĺíŕ â číňĺđôĺéń, çíŕ÷čňĺëüíî óďđîńňčň âŕřó çŕäŕ÷ó ďđč âűáîđĺ ńŕěîé îďňčěŕëüíîé ďŕđňíĺđřč!
JriDPAL, poidáno 28.11.2022 6:30:18
Číňčě – ýňî íŕčâŕćíĺéřŕ˙ ÷ŕńňü ćčçíč äë˙ ŕáńîëţňíî ëţáîăî ěóć÷číű. Ĺńëč âŕě íĺîáőîäčěî íŕěíîăî áîëüřĺ đŕçíîîáđŕçč˙ â ńĺęńĺ, č ę âŕřčě ďëŕíŕě îňíîńčňń˙ ďđčâŕňíîĺ ńâčäŕíčĺ ń îáó÷ĺííîé äŕěîé, îá˙çŕňĺëüíî ďĺđĺéäčňĺ íŕ äŕííűé ńŕéň <a href="https://babor-krasnodar.ru">https://babor-krasnodar.ru</a>. Ęîěŕíäŕ ěîäĺđŕňîđîâ ďîńňŕđŕëŕńü č ńîáđŕëŕ öĺëűé ńďčńîę ďđîôčëĺé, ęîňîđűĺ ďđčíŕäëĺćŕň ńŕěűě řčęŕđíűě ďđîńňčňóňęŕě âŕřĺăî đŕéîíŕ. Îçíŕęîěüňĺńü ń íčěč áĺç íóäíîé đĺăčńňđŕöčč č îňűůčňĺ äîńňîéíóţ ńďóňíčöó!
PqaSCIY, poidáno 27.11.2022 5:46:46
Âĺ÷ĺđ â ŕďŕđňŕěĺíňŕő řčęŕđíîé řëţőč – ýňî ďđč˙ňíűé îďűň, ŕ ňŕęćĺ řŕíń íŕńëŕäčňüń˙ ęŕ÷ĺńňâĺííűé číňčěîě áĺç ęŕęčő-íčáóäü îăđŕíč÷ĺíčé. Ďîáűâŕéňĺ íŕ ňĺđđčňîđčč îíëŕéí-đĺńóđńŕ <a href="https://1tanec.ru">https://1tanec.ru</a>, č âű ăŕđŕíňčđîâŕííî ńěîćĺňĺ ďîäîáđŕňü ńŕěóţ îďňčěŕëüíóţ ęđŕńŕâčöó, čńőîä˙ čç ďđĺäďî÷ňĺíčé ďî ňčďŕćŕě âíĺříîńňč č âŕřčő äĺíĺćíűő ńđĺäńňâ.
OmaRLAN, poidáno 26.11.2022 13:53:49
Ŕáńîëţňíî ęŕćäűé ěóć÷číŕ íĺ îňęŕçŕëń˙ áű ńí˙ňü číäčâčäóŕëęó.  ňî ćĺ âđĺě˙, ę ńîćŕëĺíčţ, äŕëĺęî íĺ ęŕćäűé čç íčő ďđĺäńňŕâë˙ĺň, ăäĺ ńňîčň čńęŕňü đĺŕëüíűĺ äŕííűĺ î ćĺíůčíŕő. Çŕăë˙íčňĺ íŕ đĺńóđń <a href="https://ecologsz.ru">https://ecologsz.ru</a>, č âű ďîëó÷čňĺ řŕíń îńěîňđĺňü óíčęŕëüíűé ńďčńîę ŕíęĺň, ńîäĺđćŕůčő îňęđîâĺííűĺ ôîňî č íîěĺđŕ ňĺëĺôîíîâ ńŕěűő đîńęîříűő číäčâčäóŕëîę čç âŕřĺăî ăîđîäŕ!
RnwOETS, poidáno 25.11.2022 3:09:19
You’ve probably heard of online casinos – but have you ever heard of online pokies? Dig a little deeper and you will find out that online pokies have become a favorite pastime for many Australians as well. In fact, they make up almost half of the total playing market!
https://eglobaltravelmedia.com.au/2022/11/16/how-to-find-online-pokies-for-australians/

CtkGFYY, poidáno 24.11.2022 13:20:43
Ďđč ďîěîůč îíëŕéí-đĺńóđńŕ <a href="https://termomur.ru">https://termomur.ru</a> âű ěîćĺňĺ ďîäîáđŕňü ńŕěűő ęđŕńčâűő řëţő â âŕřĺě ăîđîäĺ. Ćĺíůčíű, ęîňîđűĺ ďđčńóňńňâóţň â îářčđíîě ęŕňŕëîăĺ, ďđîôĺńńčîíŕëüíî îáó÷ĺíű čńęóńńňâó ńĺęńŕ ń ęëčĺíňŕěč. Ęŕćäŕ˙ čç ýňčő číäčâčäóŕëîę ńîçäŕëŕ ńâîţ ëč÷íóţ ńňđŕíčöó ń ýđîňč÷ĺńęčěč ńíčěęŕěč č đĺŕëüíűě íîěĺđîě ňĺëĺôîíŕ, ďî ęîňîđîěó ó âŕń ďî˙âčňń˙ âîçěîćíîńňü äîăîâîđčňüń˙ î âńňđĺ÷ĺ.
IqgGLCL, poidáno 24.11.2022 9:07:43
 íűíĺříčő đĺŕëč˙ő âűáîđ číňčěíîé ďŕđňíĺđřč – ýňî î÷ĺíü ďđîńňîĺ äĺëî. Âŕě ńëĺäóĺň ďĺđĺéňč íŕ ńŕéň <a href="https://serdcesayan.ru"&gt;https://serdcesayan.ru</a> č îńěîňđĺňü ďîäáîđęó ŕíęĺň, îďóáëčęîâŕííűő ńŕěűěč đŕçâđŕňíűěč řëţőŕěč â âŕřĺě đŕéîíĺ. Íŕ đĺńóđńĺ ĺńňü ýđîňč÷ĺńęčĺ ôîňîăđŕôčč âńĺő ęđŕńîňîę, íč îäíŕ čç ęîňîđűő íĺ ńěîćĺň îňęŕçŕňü ďîňĺíöčŕëüíűě ęëčĺíňŕě â ćĺëŕíčč óńňđîčňü ńâčäŕíčĺ č íŕńëŕäčňüń˙ ńĺęńîě!
EwiMZUR, poidáno 24.11.2022 2:52:33
Âű áű őîňĺëč íŕéňč ěĺńňî, ęîňîđîĺ ďîçâîë˙ĺň îňáčđŕňü ńčěďŕňč÷íűő ćĺíůčí, čńőîä˙ čç âŕřčő ďđĺäďî÷ňĺíčé? Őîňčňĺ ďđîâĺńňč íî÷ü ń číäčâčäóŕëęîé č ďîđŕäîâŕňü ńĺá˙ íŕńűůĺííűě ńĺęńîě? Ďĺđĺéäčňĺ íŕ ýňîň đĺńóđń <a href="https://alekon-mebel.ru">https://alekon-mebel.ru<;/a>, č âű îá˙çŕňĺëüíî ńěîćĺňĺ äîáčňüń˙ íĺîáőîäčěîăî đĺçóëüňŕňŕ, ňŕę ęŕę čěĺííî ňŕě îďóáëčęîâŕíű ŕíęĺňű ńŕěűő ńíîăńřčáŕňĺëüíűő číäčâčäóŕëîę, ęîňîđűĺ ěîăóň ďîőâŕńňŕňü ńĺđüĺçíűěč íŕâűęŕěč îáńëóćčâŕíč˙ ďđĺäńňŕâčňĺëĺé ńčëüíîăî ďîëŕ!
RqrBMLH, poidáno 24.11.2022 1:08:34
We offer an array of promotions and bonus deals that can help you create your account, find a game and get the most out of your experience.

<a href="https://bestbitcoincasino.review/cryptos/monero">Best Bitcoin Casino Review</a>>

updalia, poidáno 22.11.2022 8:10:55
We previously evaluated fatigue, menopausal symptoms, and cognitive dysfunction in patients receiving adjuvant therapy for breast cancer and matched healthy women <a href=https://clomid.mom/>clomid for men for sale</a> A one month old white kid is having history of persistent jaundice experiences muscle rigidity, lethargy and seizures
cermmulge, poidáno 20.11.2022 8:05:27
Packaging Size 10 capsules in 1 strip Brand Tacrograf 2 Capsule Manufacturer Biocon Strength 2 mg Composition Tacrolimus 2mg Treatment Tacrograf 2 Capsule is used along with other medicines to prevent your body from rejecting a new org Prescription Non prescription Prescription Usage Application immunosuppressants <a href=https://doxycycline.world/>doxycycline in mexico</a>
baperma, poidáno 19.11.2022 12:47:17
1 or 2 or 3 or 4 or 5 or 6 or 7 or 8 <a href=https://doxycycline.world/>doxycycline monohydrate side effect</a>
stocava, poidáno 17.11.2022 14:13:59
3 Manufacturing Process Analysis of Tamoxifen 10 <a href=https://lasix.autos/>lasix for cats</a> Interestingly, increased DNA methylation correlates with loss of H3K27ac, suggesting that enhancers lose activity upon DNA hypermethylation Fig
GbwDAGX, poidáno 15.11.2022 14:14:20
Drugs information sheet. What side effects?
<a href="https://zofran4all.top"&gt;can i purchase zofran pills</a> in the USA
Actual about drug. Get now.

Pypeappog, poidáno 11.11.2022 19:06:05
Obviously the season we had, it wasnâ <a href=https://nolvadex.one/>tamoxifen in men</a> Patients with large, clinical stage IIA, IIB, or IIIA T3N1M0 tumors
tatriatty, poidáno 11.11.2022 0:58:55
<a href=http://priligy.me/>dapoxetine priligy</a> used doxorubicin, verapamil HCl, propranolol HCl, and quinidine sulfate in SLNs stabilized with tween 80, and showed that increasing drug concentration led to a significant increase p p
Vostupe, poidáno 8.11.2022 2:11:49
Collins AC, Cai H, Li T, Franco LH, Li X D, Nair VR, Scharn CR, Stamm CE, Levine B, Chen ZJ 2015 Cyclic GMP AMP synthase is an innate immune DNA sensor for Mycobacterium tuberculosis <a href=https://nolvadex.one/>nolvadex dosage pct</a> Gilberto jxWIIUdHUVIxR 6 17 2022
coobbykal, poidáno 26.10.2022 21:21:11
When in doubt, check it out <a href=https://stromectol.autos/>stromectol for sale online</a> These may include second messenger pathways, modulation of ER α function by ER β, and alterations in the composition of the complex that forms between ER and a host of transcription coactivator and corepressor proteins 11, 12
Queexybex, poidáno 13.10.2022 20:48:12
Higher Mortality Rates Seen in Whites with HIV HCV Infection Patients infected with hepatitis C virus HCV and HIV had worse rates of liver disease and mortality than patients with HIV or HCV alone, particularly among white patients <a href=http://bestcialis20mg.com/>cialis professional</a>
playerb, poidáno 8.10.2022 4:57:38
<a href=http://buylasixon.com/>;how does lasix work</a> Doctor of dental surgery Jeffrey Adcock, Reza Arzegar, Michael Bartlett, David Beltran, Val Bingham, Roger Brandon Jr
subreby, poidáno 6.10.2022 23:07:46
Knicttese, poidáno 17.9.2022 23:18:59
ELUDDIB, poidáno 16.9.2022 13:24:09
Gaftreept, poidáno 14.9.2022 7:26:17
abrapse, poidáno 12.9.2022 22:45:46
fragmew, poidáno 11.9.2022 6:18:24
squanny, poidáno 10.9.2022 19:48:01
annerge, poidáno 7.9.2022 21:35:33
asserfelm, poidáno 6.9.2022 5:02:46
AbrahamHex, poidáno 6.9.2022 1:14:44
Innoppins, poidáno 5.9.2022 19:14:53
nenuele, poidáno 4.9.2022 6:41:16
KevinKix, poidáno 4.9.2022 3:19:49
Preonge, poidáno 3.9.2022 20:09:15
nuccill, poidáno 2.9.2022 1:39:02
KeetteLen, poidáno 21.8.2022 19:59:53
tagnepaph, poidáno 19.8.2022 22:04:09
hrffLycle, poidáno 16.7.2019 4:57:37
olpoClums, poidáno 16.7.2019 1:51:58
kinnbulge, poidáno 15.7.2019 11:07:43
olbeanort, poidáno 15.7.2019 5:17:11
hhcSceri, poidáno 30.3.2019 9:13:12
GeorgeBADIA, poidáno 30.3.2019 3:23:27
hfgdoume, poidáno 30.3.2019 0:36:28
grsanort, poidáno 29.3.2019 20:48:17
GeorgeBADIA, poidáno 29.3.2019 18:27:50
hfsmathe, poidáno 29.3.2019 10:22:15
GeorgeBADIA, poidáno 29.3.2019 4:56:19
GeorgeBADIA, poidáno 28.3.2019 20:20:38
most reliable canadian pharmacies, poidáno 28.3.2019 19:28:49
GeorgeBADIA, poidáno 28.3.2019 15:48:31
online pharmacy canada, poidáno 28.3.2019 6:20:38
gerAntew, poidáno 28.3.2019 5:48:28
gsfSceri, poidáno 26.3.2019 22:23:25
bfhSoaxy, poidáno 26.3.2019 15:56:10
bbidoume, poidáno 25.3.2019 17:07:40
hwfbulge, poidáno 25.3.2019 10:29:22
ggemathe, poidáno 25.3.2019 9:45:12
bgsAntew, poidáno 24.3.2019 22:21:46
bsiInigo, poidáno 24.3.2019 11:26:05
qazSoaxy, poidáno 23.3.2019 17:52:01
gdhSoaxy, poidáno 22.3.2019 17:37:13
tbjmathe, poidáno 21.3.2019 14:33:42
bsfLycle, poidáno 21.3.2019 0:12:20
gecIncuh, poidáno 20.3.2019 20:07:43
thnSoaxy, poidáno 20.3.2019 13:29:38
bfhdoume, poidáno 19.3.2019 13:49:19
thsSoaxy, poidáno 19.3.2019 12:37:24
tbfanort, poidáno 18.3.2019 19:50:47
qxrbulge, poidáno 18.3.2019 10:08:29
xxeInigo, poidáno 15.3.2019 19:55:52
pplSoaxy, poidáno 15.3.2019 8:44:08
bbiLycle, poidáno 15.3.2019 6:36:15
bdgIncuh, poidáno 15.3.2019 4:54:35
bbqSoaxy, poidáno 13.3.2019 20:25:59
bgxanort, poidáno 13.3.2019 9:31:37
brsleant, poidáno 12.3.2019 17:51:23
vdabulge, poidáno 12.3.2019 15:40:33
jnmmathe, poidáno 12.3.2019 15:38:04
brhInigo, poidáno 10.3.2019 20:34:13
rbgbulge, poidáno 10.3.2019 19:48:02
bwgSoaxy, poidáno 10.3.2019 19:41:18
brsSoaxy, poidáno 10.3.2019 19:39:10
gfdleant, poidáno 10.3.2019 19:36:18
ntvSceri, poidáno 10.3.2019 19:33:00
bfvanort, poidáno 10.3.2019 19:32:21
ngdIncuh, poidáno 10.3.2019 19:29:38
ErectionHQ, poidáno 9.3.2019 16:01:10
ErectionHQ, poidáno 9.3.2019 16:01:09
ErectionHQ, poidáno 9.3.2019 16:01:08
LasixHQ, poidáno 9.3.2019 14:31:47
LasixHQ, poidáno 9.3.2019 14:31:46
PrednisoneHQ, poidáno 9.3.2019 13:07:09
PrednisoneHQ, poidáno 9.3.2019 13:07:08
ViagraHQ, poidáno 9.3.2019 11:43:17
ViagraHQ, poidáno 9.3.2019 11:43:16
ViagraHQ, poidáno 9.3.2019 11:43:15
AlbendazoleHQ, poidáno 9.3.2019 10:19:52
HenryCerge, poidáno 6.3.2019 7:44:33
Henrypanny, poidáno 6.3.2019 7:41:11
Henrypanny, poidáno 6.3.2019 6:55:05
Henrybream, poidáno 6.3.2019 6:54:43
Henrypanny, poidáno 5.3.2019 21:57:45
Henrybream, poidáno 5.3.2019 21:13:13
HenryCerge, poidáno 5.3.2019 11:32:54
Henrypanny, poidáno 5.3.2019 11:29:42
Henrybream, poidáno 5.3.2019 10:45:04
Buy Clomiphene, poidáno 3.3.2019 15:46:41
Buy Clomiphene, poidáno 3.3.2019 13:54:48
Clomiphene for men, poidáno 3.3.2019 13:28:06
Buy Clomiphene, poidáno 2.3.2019 20:45:36
Buy Clomiphene, poidáno 2.3.2019 20:45:35
Buy Clomiphene, poidáno 2.3.2019 20:45:34
Clomiphene citrate, poidáno 2.3.2019 12:21:24
Jasoncoade, poidáno 2.3.2019 11:24:01
Jasoncoade, poidáno 2.3.2019 3:31:57
Clomiphene for men, poidáno 1.3.2019 14:26:58
Jasoncoade, poidáno 28.2.2019 19:00:29
MichaelIrows, poidáno 28.2.2019 3:38:32
fvtSoaxy, poidáno 27.2.2019 15:00:49
MichaelIrows, poidáno 27.2.2019 14:57:26
MichaelIrows, poidáno 27.2.2019 8:08:15
iipSceri, poidáno 26.2.2019 22:33:06
btsanort, poidáno 26.2.2019 22:04:38
hhdSoaxy, poidáno 26.2.2019 17:06:32
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 12:58:26
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 12:35:19
Dysfunction Erectile, poidáno 26.2.2019 12:31:42
Dysfunction Erectile, poidáno 26.2.2019 12:28:42
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 12:26:30
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 12:13:03
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 6:52:15
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 6:43:47
MichaelIrows, poidáno 26.2.2019 6:42:11
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 6:27:17
Dysfunction Erectile, poidáno 26.2.2019 6:17:29
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 6:12:36
Dysfunction Erectile, poidáno 26.2.2019 5:53:24
Dysfunction Erectile, poidáno 26.2.2019 5:23:30
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 5:03:24
Dysfunction Erectile, poidáno 26.2.2019 4:40:04
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 4:34:54
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 4:29:22
Dysfunction Erectile, poidáno 26.2.2019 4:23:22
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 4:21:38
Dysfunction Erectile, poidáno 26.2.2019 4:02:58
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 3:59:07
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 3:54:56
Dysfunction Erectile, poidáno 26.2.2019 3:09:51
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 2:28:51
Dysfunction Erectile, poidáno 26.2.2019 2:11:37
Dysfunction Erectile, poidáno 26.2.2019 1:47:02
Dysfunction Erectile, poidáno 26.2.2019 1:46:32
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 1:29:38
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 1:18:43
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 1:06:30
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 0:50:11
Erectile Dysfunction, poidáno 26.2.2019 0:24:20
Dysfunction Erectile, poidáno 25.2.2019 23:46:14
MichaelIrows, poidáno 25.2.2019 22:01:09
tjtmathe, poidáno 25.2.2019 14:55:18
MichaelIrows, poidáno 25.2.2019 14:19:50
MichaelIrows, poidáno 25.2.2019 8:13:13
feeerardFaM, poidáno 25.2.2019 3:09:37
hhoAntew, poidáno 25.2.2019 2:27:26
Buy Clomiphene, poidáno 24.2.2019 5:30:36
Clomiphene citrate, poidáno 24.2.2019 5:25:04
Clomiphene citrate, poidáno 24.2.2019 4:56:36
Clomiphene citrate, poidáno 24.2.2019 3:43:47
Buy Clomid, poidáno 24.2.2019 2:19:40
bbaIncuh, poidáno 24.2.2019 1:48:50
Buy Clomid, poidáno 24.2.2019 1:00:37
Clomiphene clomid, poidáno 23.2.2019 23:44:56
Clomiphene citrate, poidáno 23.2.2019 22:34:57
Clomiphene for men, poidáno 23.2.2019 9:11:32
Buy Clomiphene, poidáno 23.2.2019 8:30:32
Clomiphene 50, poidáno 23.2.2019 7:31:10
Clomiphene citrate, poidáno 23.2.2019 7:20:32
Clomiphene citrate, poidáno 23.2.2019 5:53:33
Clomiphene for men, poidáno 23.2.2019 5:42:11
Clomiphene citrate for men, poidáno 23.2.2019 4:06:19
Buy Clomiphene, poidáno 23.2.2019 3:39:10
Clomiphene 50, poidáno 23.2.2019 2:42:44
Clomiphene citrate for men, poidáno 23.2.2019 1:10:43
Clomiphene 50 mg, poidáno 23.2.2019 0:35:21
hflSoaxy, poidáno 23.2.2019 0:30:29
Buy Clomiphene citrate, poidáno 22.2.2019 23:20:10
Buy Clomiphene, poidáno 22.2.2019 23:20:01
Clomiphene citrate, poidáno 22.2.2019 16:13:07
Clomiphene citrate, poidáno 22.2.2019 16:13:05
Clomiphene citrate for men, poidáno 22.2.2019 15:40:03
Clomiphene citrate for men, poidáno 22.2.2019 15:40:01
Clomiphene citrate for men, poidáno 22.2.2019 15:40:00
Clomiphene 50 mg, poidáno 22.2.2019 15:39:57
Buy Clomiphene, poidáno 22.2.2019 15:39:39
Clomiphene for men, poidáno 22.2.2019 14:05:47
Buy Clomiphene citrate, poidáno 22.2.2019 14:01:06
Clomiphene citrate for men, poidáno 22.2.2019 12:47:56
ClomidAcreerty, poidáno 22.2.2019 12:15:18
ggsAntew, poidáno 21.2.2019 21:59:09
ClomidAcreerty, poidáno 21.2.2019 17:03:11
bfhmathe, poidáno 21.2.2019 16:19:44
brsLycle, poidáno 21.2.2019 16:05:27
ujkdoume, poidáno 21.2.2019 1:20:35
ClomidAcreerty, poidáno 20.2.2019 12:03:25
ClomidAcreerty, poidáno 20.2.2019 12:03:24
ClomidAcreerty, poidáno 20.2.2019 12:03:24
ClomidAcreerty, poidáno 20.2.2019 12:03:22
ClomidAwesporo, poidáno 20.2.2019 12:03:00
ClomidAcreerty, poidáno 20.2.2019 11:01:26
ClomidAcreerty, poidáno 20.2.2019 11:00:41
ClomidAwesporo, poidáno 20.2.2019 10:59:47
ikmSceri, poidáno 20.2.2019 0:47:19
bbsanort, poidáno 20.2.2019 0:17:07
nilSoaxy, poidáno 19.2.2019 21:51:47
hiiAntew, poidáno 18.2.2019 15:26:57
dbgcLycle, poidáno 18.2.2019 9:42:58
hhfbulge, poidáno 18.2.2019 0:23:59
tjgdoume, poidáno 17.2.2019 18:43:41
bsfcSceri, poidáno 16.2.2019 21:53:01
fbhxanort, poidáno 16.2.2019 21:34:37
bftdSoaxy, poidáno 16.2.2019 14:08:37
gcsmathe, poidáno 12.2.2019 23:42:52
ggoAntew, poidáno 12.2.2019 8:57:54
iikbulge, poidáno 11.2.2019 12:25:06
hhianort, poidáno 11.2.2019 12:09:42
ffrIncuh, poidáno 10.2.2019 17:45:39
bbsmathe, poidáno 8.2.2019 19:40:31
bbianort, poidáno 8.2.2019 10:43:08
ffhdoume, poidáno 8.2.2019 9:27:37
bwwIncuh, poidáno 7.2.2019 19:02:57
hyrAntew, poidáno 7.2.2019 14:59:59
hthLycle, poidáno 5.2.2019 22:51:59
hjpbulge, poidáno 5.2.2019 21:25:50
Davidchist, poidáno 5.2.2019 18:24:23
llpanort, poidáno 5.2.2019 11:54:18
Davidchist, poidáno 5.2.2019 9:21:47
wvmmathe, poidáno 5.2.2019 7:04:10
bbileant, poidáno 5.2.2019 6:41:14
Davidchist, poidáno 4.2.2019 20:52:34
nthdoume, poidáno 4.2.2019 19:57:14
Davidchist, poidáno 4.2.2019 9:07:58
Davidchist, poidáno 4.2.2019 7:33:51
brbAntew, poidáno 4.2.2019 4:35:51
Davidchist, poidáno 3.2.2019 23:01:47
gevInigo, poidáno 3.2.2019 19:31:32
Davidchist, poidáno 2.2.2019 23:59:38
WilliamCem, poidáno 2.2.2019 1:59:30
Jospehquick, poidáno 1.2.2019 4:03:25
ppiLycle, poidáno 31.1.2019 21:58:32
Jospehquick, poidáno 31.1.2019 14:21:39
ggzanort, poidáno 31.1.2019 11:24:30
Jospehquick, poidáno 31.1.2019 3:05:01
hhjIncuh, poidáno 31.1.2019 1:06:34
Jospehquick, poidáno 30.1.2019 16:41:11
mmnleant, poidáno 30.1.2019 11:39:54
Jospehquick, poidáno 29.1.2019 22:48:18
vvtbulge, poidáno 27.1.2019 18:16:13
vzzInigo, poidáno 27.1.2019 12:29:54
vvrdoume, poidáno 27.1.2019 11:53:31
jjkIncuh, poidáno 27.1.2019 10:00:04
hhyAntew, poidáno 25.1.2019 17:27:39
oolLycle, poidáno 25.1.2019 5:58:54
ddfanort, poidáno 24.1.2019 19:11:58
vdvleant, poidáno 24.1.2019 7:03:34
bfsdoume, poidáno 22.1.2019 18:07:11
yjjanort, poidáno 21.1.2019 12:50:24
nnnIncuh, poidáno 21.1.2019 0:10:00
nnqbulge, poidáno 20.1.2019 23:31:19
bbfdoume, poidáno 20.1.2019 12:35:39
nrhleant, poidáno 20.1.2019 5:05:48
ntgAntew, poidáno 19.1.2019 15:30:41
nnqmathe, poidáno 19.1.2019 11:01:53
ybuLycle, poidáno 18.1.2019 22:27:30
bbtanort, poidáno 18.1.2019 13:28:07
kkoInigo, poidáno 17.1.2019 21:19:05
bssdoume, poidáno 16.1.2019 14:07:34
nwwmathe, poidáno 16.1.2019 2:56:23
nnfanort, poidáno 14.1.2019 19:39:41
bfgbulge, poidáno 14.1.2019 14:21:04
jjyleant, poidáno 13.1.2019 13:16:08
ddbdoume, poidáno 12.1.2019 17:32:47
aaqSceri, poidáno 12.1.2019 15:06:56
bbsAntew, poidáno 12.1.2019 11:21:22
gsfLycle, poidáno 12.1.2019 6:20:22
hhtanort, poidáno 11.1.2019 23:25:39
vvebulge, poidáno 11.1.2019 4:46:24
nsfmathe, poidáno 11.1.2019 0:40:01
oolleant, poidáno 10.1.2019 12:10:13
kamagra store uk, poidáno 4.4.2018 23:48:45
kamagra jelly amazon, poidáno 3.4.2018 10:15:42
EveGavY, poidáno 23.2.2018 8:28:51
Jan "Belcarnen" Čeřovský, poidáno 2.5. 2008 13:45:46
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 28.6. 2006 17:57:37
bohuš matuš, poidáno 17.1. 2006 18:00:03
Frodulka, poidáno 8.6. 2005 11:12:30
Jiří "Jedi Master" Korynta, poidáno 3.6. 2005 15:18:58
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 3.6. 2005 14:52:16
Jiří "Jedi Master" Korynta, poidáno 3.6. 2005 13:47:50
Watcher, poidáno 3.6. 2005 12:41:25
Argivan, poidáno 3.6. 2005 10:49:47
heechee, poidáno 3.6. 2005 9:44:12
Aman, poidáno 2.6. 2005 0:13:56
Idril.Celebrindal, poidáno 1.6. 2005 22:04:51
Aman, poidáno 1.6. 2005 21:24:59
Malenloth, poidáno 1.6. 2005 19:37:45
Tar-ara, poidáno 1.6. 2005 14:44:54
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 1.6. 2005 13:51:10
Tauriel, poidáno 1.6. 2005 13:10:02
Jan Belcarnen Čeřovský, poidáno 1.6. 2005 10:53:48
Rebeka, poidáno 1.6. 2005 10:48:22
Ruby, poidáno 1.6. 2005 9:40:05
Jiří "Jedi Master" Korynta, poidáno 29.5. 2005 22:22:45
Emeldir, poidáno 29.5. 2005 17:19:39
Tauriel, poidáno 26.5. 2005 18:55:25
boromira, poidáno 23.5. 2005 15:56:28
Third horseman, poidáno 20.5. 2005 13:26:31
Jiří "Jedi Master" Korynta, poidáno 20.5. 2005 11:59:19
Third horseman, poidáno 19.5. 2005 12:59:32
Jiří "Jedi Master" Korynta, poidáno 19.5. 2005 12:05:57
Jiří "Jedi Master" Korynta, poidáno 19.5. 2005 12:04:26
Jiří "Jedi Master" Korynta, poidáno 19.5. 2005 12:04:20
Emeldir, poidáno 19.5. 2005 7:18:42
Emeldir, poidáno 18.5. 2005 20:47:41
Lúthien, poidáno 17.5. 2005 23:30:14
Third horseman, poidáno 17.5. 2005 17:14:33
Elrondka, poidáno 17.5. 2005 16:52:33
PCcat, poidáno 17.5. 2005 15:44:24
Aman, poidáno 17.5. 2005 14:39:04
Míšánek, poidáno 17.5. 2005 10:33:33
[ Všechny komentáře ]

Diskuze čtenářů na těchto stránkách není provozovatelem serveru nijak moderována a upravována. Provozovatel nemá vliv na obsah jednotlivých příspěvků a nenese za ni zodpovědnost. Vyhrazuje si však právo kterýkoliv příspěvek smazat, pokud bude odporovat normám slušného chování.
Jméno: E-mail:

Komentář:

Upozorňovat na nové komentáře mailem?
Přepiš heslo   --> 


Informovat o nových komentářích k tomuto článku
E-mail:V nadpisu V textu V komentářích


Zadejte text pro hledání v eláncích (napo. Gandalf A Balrog, Elijah Wood NEBO Orlando Bloom, Dvi Viže A Faramir A Frodo). Minimální délka hledaného slova jsou toi znaky.

Poslední elánky / novinky

Pozvánka na TolkienCon 2023
Dne 8.11.2022 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 0
Pozvánka na TolkienCon 2020
Dne 4.11.2019 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 286
Pozvánka na TolkienCon 2019
Dne 12.11.2018 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 325
Pozvánka na TolkienCon 2018
Dne 8.11.2017 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 260
Pozvánka na TolkienCon 2017
Dne 7.11.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 214
TolkienCon 2016 – fotky, video, atd. (doplněno: 18.1. 11:58)
Dne 18.1.2016 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 319
Pozvánka na TolkienCon 2016
Dne 12.11.2015 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 341
Pozvánka na TolkienCon 2015
Dne 9.11.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 269
TolkienCon 2014 – fotky, záznamy tak vůbec (doplněno: 24.1. 22:47)
Dne 23.1.2014 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 105
Pozvánka na TolkienCon 2014
Dne 9.11.2013 napsal Belcarnen, celkem komentářů: 171

O čem se psalo před rokem?

 
[ Všechny články / rozšířené hledání ]Nejen o víně...


27.1. 2009
Pokud o tom náhodou ještě nevíte, tak 28. května bude v Praze zahrána Symfonie Pán prstenů! Detaily najdete a lístky můžete objednávat ZDE

9.4. 2008
Na adrese www.lotrcon.cz najdete pozvánku na letošní LOTRcon ve dnech 27.6 - 29.6 2008, pásma na téma nejen Pán prstenů jako součásti Festivalu Fantazize.

5.3. 2007
Máte radi fantasy a sci-fi? Baví Vás história Slovanov? Ste blázni do mangy a anime? Alebo si chcete len prísť vyskúšať DDR či Sing Star ? Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali pozitívne, potom niet lepšej voľby ako navštíviť Slavcon 2007. Pestrý trojdňový program len za 200 Sk v predpredaji a za 250 Sk na mieste. Pre bližsie informácie navštívte stránku www.slavcon.arda.sk, kde sa môžete priamo zaregistrovať. (akci pořádá Spoločenstvo Tolkiena, kon

15.11. 2005
Dne 17.11.2005 od 14h se v sále HAMU uskuteční koncert Pražského Filmového Orchestru (viz. malá recenze). I tentokrát je krom hudby J. Williamse připravena The Lord of the Rings Trilogy Howarda Shorea. Více informací na stránkách PFO

10.1. 2005
Palace Cinemas Slovanský dům mají na programu maraton všech rozšířených verzí Pána prstenů. Bohužel startuje o půlnoci z 18. na 19. ledna (úterý na středu), což při dvanácti hodinách filmu není dvakrát ideální čas. Tohle rozhodně není poslední příležitost, takže se nemusíte snažit zlikvidovat v takto nelidský termín a v klidu můžete počkat. A nebo zajít jen na rozšířený Návrat krále...

... všechny zprávičky

Tipy na pohlednici !


Návrat Krále - 26 fotekDvě Veže - 15 fotekComics - postupně doplňováno

Nejoblíbenější články


DVD a VHS
Objednejte si Návrat krále se slevou!


Znamení
DVD za 399,- či 499,- KčZasponzorujete provoz tohoto webu? Více zde

Poradna
Gondorský archiv - poradna v otázkách tolkienistických

Byla by pro vás zajímavá projekce všech rozšířených verzí Pána prstenů s nějakou tou přednáškou?
Ano, kdykoliv (kino v Praze)
[ 2476 - 75,7% ]
Ano, v dubnu 2006 (kino v Praze)
[ 30 - 0,92% ]
Ano, v květnu 2006 (kino v Praze)
[ 104 - 3,18% ]
Ano, později (kino v Praze)
[ 25 - 0,76% ]
Ano, kdykoliv (kino v Brně)
[ 302 - 9,23% ]
Ano, v dubnu 2006 (kino v Brně)
[ 15 - 0,46% ]
Ano, v květnu 2006 (kino v Brně)
[ 17 - 0,52% ]
Ano, později (kino v Brně)
[ 52 - 1,59% ]
Spíše ne
[ 60 - 1,83% ]
Určitě ne
[ 190 - 5,81% ]
... výsledky starších anket

Upozornit na nové články
Více informací zde


Nostalgie - starý design
... články, novinky
... divácké recenze

...::: Film Pán Prstenů - The Lord Of The Rings Movie na webu JCsoft's Fantasy (ISSN 1214-052X):::...
Vytvořil a spravuje pro vás Jan "Belcarnen" Čeřovský
Optimalizováno pro kvalitní prohlížeče a rozlišení 800x600 a vyšší
Chcete spolupracovat na tvorbě stránek? Mít zde svou reklamu? Napište!